Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to da translation catalogue (24 entries)

en: Home
da: Hjem

en: Content
da: Indhold

en: Username
da: Brugernavn

en: Go
da: Skift

en: Search
da: Søg

en: Password
da: Adgangskode

en: Help
da: Hjælp

en: Header
da: Overskrift

en: Footer
da: Sidefod

en: Welcome
da: Velkommen

en: Address
da: Adresse

en: Phone Number
da: Telefonnummer

en: The specified passwords do not match.
da: De angivne adgangskoder er forskellige.

en: You are here
da: Du er her

en: Congratulations!
da: Tillykke!

en: First sidebar
da: Første sidepanel

en: Page top
da: Sidehovede

en: Page bottom
da: Sidefod

en: Jump to Navigation
da: Hop til navigation

en: Fax Number
da: Faxnummer

[ctx: date_nav]
en: Prev
da: Forrige

[ctx: date_nav]
en: Next
da: Næste

en: @current of @total
da: @current af @total

en: Change my username and password.
da: Skift mit brugernavn og adgangskode.
