Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to eu translation catalogue (17 entries)

en: Home
eu: Azala

en: Content
eu: Edukia

en: Username
eu: Erabiltzaile izena

en: Go
eu: Joan

en: Search
eu: Bilatu

en: Password
eu: Pasahitza

en: Help
eu: Laguntza

en: Menu
eu: Menua

en: Header
eu: Goiburua

en: Footer
eu: Orri-oina

en: Welcome
eu: Ongi etorri

en: Address
eu: Helbidea

en: The specified passwords do not match.
eu: Emandako pasahitzak ez datoz bat.

en: You are here
eu: Hemen zaude

en: First sidebar
eu: Lehen albo-barra

en: Page top
eu: Orriaren burua

en: Page bottom
eu: Orriaren behean
