Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to fr translation catalogue (27 entries)

en: Home
fr: Accueil

en: Content
fr: Contenu

en: Username
fr: Nom d'utilisateur

en: Go
fr: Allez

en: Search
fr: Rechercher

en: Password
fr: Mot de passe

en: Help
fr: Aide

en: Header
fr: Entête

en: Footer
fr: Pied de page

en: Welcome
fr: Bienvenue

en: Address
fr: Adresse

en: Phone Number
fr: Numéro de téléphone

en: The specified passwords do not match.
fr: Les mots de passe ne correspondent pas.

en: You are here
fr: Vous êtes ici

en: Connect
fr: Connexion

en: Congratulations!
fr: Félicitations !

en: First sidebar
fr: Première barre latérale

en: Page top
fr: Haut de page

en: Page bottom
fr: Bas de page

en: Jump to Navigation
fr: Aller directement à la navigation

en: Fax Number
fr: Numéro de fax

[ctx: date_nav]
en: Prev
fr: Préc.

[ctx: date_nav]
en: Next
fr: Suiv.

en: @current of @total
fr: @current sur @total

en: Prepare site
fr: Préparation du site

en: Finished!
fr: Terminé !

en: Change my username and password.
fr: Changer mon nom d'utilisateur et mon mot de passe.
