Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to it translation catalogue (18 entries)

en: Content
it: Contenuto

en: Username
it: Nome utente

en: Go
it: Vai

en: Search
it: Cerca

en: Help
it: Aiuto

en: Header
it: Intestazione

en: Footer
it: Piè di pagina

en: Welcome
it: Benvenuto

en: Address
it: Indirizzo

en: The specified passwords do not match.
it: Le password specificate non coincidono.

en: You are here
it: Tu sei qui

en: First sidebar
it: Prima barra laterale

en: Page top
it: Inizio pagina

en: Page bottom
it: Fondo pagina

en: Fax Number
it: Numero di Fax

[ctx: date_nav]
en: Prev
it: Prec

[ctx: date_nav]
en: Next
it: Succ

en: @current of @total
it: @current di @total
