Open Academy (7.x-1.0-rc1) - en to kk translation catalogue (422 entries)

en: list
kk: тізім

en: Forms
kk: Қалыптар

en: Home
kk: Басты бет

en: User interface
kk: Интерфейс

en: Title
kk: Атауы

en: Body
kk: Мазмұны

en: Images
kk: Суреттер

en: Previous
kk: Алдыңғы

en: Next
kk: Келесі

en: user
kk: пайдаланушы

en: Pages
kk: Беттер

en: Save configuration
kk: Конфигурацияны сақтау

en: Reset to defaults
kk: Қалыпқа келтіру

en: enabled
kk: қосулы

en: enable
kk: косулы

en: context
kk: контекст

en: delete
kk: Өшіру

en: Status
kk: Жағдайы

en: Administer
kk: Басқару

en: Prefix
kk: Префикс

en: Suffix
kk: Суффикс

en: approve
kk: қабылдау

en: Delete
kk: Өшіру

en: Submit
kk: Жіберу

en: Operations
kk: Операциялар

en: Content
kk: Контент

en: Value
kk: Мән

en: Username
kk: Қолданушының аты

en: Email address
kk: Email адресі

en: content
kk: контент

en: Development
kk: Дамыту

en: Groups
kk: Группалар

en: Type
kk: Тип

en: Author
kk: Автор

en: Replies
kk: Жауаптар

en: Closed
kk: Жабық

en: yes
kk: Иә

en: List
kk: Көрсету

en: Subject
kk: Тақырыбы

en: Actions
kk: Әрекеттер

en: disabled
kk: рұқсат етілмеген

en: Confirm
kk: Растау

en: Cancel
kk: Келіспеу

en: Remove
kk: Өшіру

en: Description
kk: Сипаттама

en: Language
kk: Тіл

en: Read more
kk: Ары-қарай оқу

en: RSS feed
kk: RSS арна0

en: Enable
kk: Қосылған

en: Disable
kk: Сөндіру

en: Disabled
kk: Сөндірілген

en: Enabled
kk: Қосылған

en: Administration
kk: Әкімшілік

en: Comments
kk: Пікірлер

en: More
kk: Толығырақ...

en: Action
kk: Әрекет

en: Tags
kk: Тэгтар

en: Block title
kk: Атауы

en: Taxonomy
kk: Таксономия

en: Yes
kk: Йә

en: No
kk: Жоқ

en: Content types
kk: Контент түрлері

en: Home page
kk: Басты бет

en: Categories
kk: Категория

en: Download
kk: Жүктеу

en: Version
kk: Нұсқа

en: view
kk: карау

en: Overview
kk: Шолу

en: Advanced options
kk: Кеңейтілген параметрлер

en: Edit
kk: Өңдеу

en: Date
kk: Датасы

en: Size
kk: Көлем

en: Search
kk: Іздестіру

en: Reset
kk: Ысыру

en: Daily
kk: Күн сайын

en: None
kk: Ешқайсысы

en: Display settings
kk: Шығару параметрлері

en: default
kk: әдепкі

en: This action cannot be undone.
kk: Бұл әрекет қайтарылмайды.

en: Number
kk: Саны

en: Message
kk: Хабарлама

en: Password
kk: Құпиясөз

en: - None -
kk: Таңдалмаған

en: Weight
kk: Салмағы

en: The configuration options have been saved.
kk: Конфигурация сақталды

en: Variable
kk: Мәң

en: Link
kk: Сілтеме

en: Image
kk: Сурет

en: Center
kk: Орта

en: Required
kk: Қажетті

en: Parent
kk: Ата-ана

en: Parents
kk: Ата-анасы

en: none
kk: көрсетілмеген

en: Category
kk: Категория

en: Settings
kk: Теңшелімдер

en: Name
kk: Аты

en: edit
kk: түзету

en: Import
kk: Импорт

en: Book
kk: Кітап

en: Export
kk: Экспорт

en: Taxonomy term
kk: Қосатын термин

en: General settings
kk: Бас теңшелімдер

en: Field
kk: Өріс

en: Label
kk: Атауы

en: Preview
kk: Алдын-ала қарау

en: Save
kk: Сақтау

en: Help
kk: Көмек

en: username
kk: қолданушының аты

en: Default
kk: Стандартты

en: Update
kk: Жанарту

en: Small
kk: Кіші

en: Large
kk: Ірі

en: Sunday
kk: Жексенбі

en: Monday
kk: Дүйсенбі

en: Tuesday
kk: Сейсенбі

en: Wednesday
kk: Сәрсенбі

en: Thursday
kk: Бейсенбі

en: Friday
kk: Жұма

en: Saturday
kk: Сенбі

en: Time
kk: Уақыт

en: View
kk: Қарау

en: Path
kk: Жол

en: Vocabularies
kk: Сөздіктер *

en: Modules
kk: Модульдер

en: Clear index
kk: Индексті тазалау

en: Region
kk: Аумақ

en: Menu
kk: Мәзір

en: results
kk: нәтижелер

en: search
kk: Іздеү

en: The username %name does not exist.
kk: %name пайдаланушы аты табылмады.

en: Add item
kk: Элемент қосу

en: Text
kk: Текст

en: Timestamp
kk: Уақыт белгісі

en: Keywords
kk: Кілтсөздер

en: Statistics
kk: Статистика

en: Advanced search
kk: Кеңейтілген іздеу

en: Unknown
kk: Белгісіз

en: Attachment
kk: Тіркеме

en: Upload
kk: Жүктеу

en: Picture
kk: Сүрет

en: type
kk: түр

en: User
kk: Пайдаланушы

en: Continue
kk: Жалғастыру

en: Configure
kk: Баптау

en: file
kk: файл

en: status
kk: статусы

en: User ID
kk: Қолданушының ID

en: Error
kk: Қате

en: Contact
kk: Контакттау

en: Created
kk: Құрылған

en: Node
kk: Түйін

en: Create
kk: Қосу

en: Are you sure you want to delete %title?
kk: Сіз %title жойғыңыз келетініне сенімдісіз бе?

en: Menu item
kk: Мәзір элементі

en: Update options
kk: Жаңарту баптаулары

en: All
kk: Барлық

en: Active
kk: Белсенді

en: Access denied
kk: Рұқсат жоқ

en: Add content
kk: Контент қосу

en: Page title
kk: Парақ тақырыбы

en: Block
kk: Блок

en: Add block
kk: Блок құру

en: Page
kk: Бет

en: 1 hour | @count hours
kk[0]: 1 сағат

en: 1 day | @count days
kk[0]: @count күн

en: Site name
kk: Сайт атауы

en: Site slogan
kk: Сайт ұраны

en: Never
kk: Ешқашан

en: Header
kk: Үстіңгі деректеме

en: Left sidebar
kk: Сол жақ шеткі панелі

en: Right sidebar
kk: Оң жақ шеткі панелі

en: Footer
kk: Төменгі деректеме

en: Selected
kk: Тандалған

en: You cannot send more than %number messages per hour. Please try again later.
kk: Сіз сағатына %number хабарламадан артық жібере алмайсыз. Әрекетіңізді кешірек қайталауыңызды өтінеміз.

en: Your name
kk: Сіздің атыңыз

en: Your e-mail address
kk: Сіздін e-mail адресі

en: Send e-mail
kk: E-mail жіберу

en: You must enter a valid e-mail address.
kk: Дұрыс e-mail мекенжайын енгізіңіз.

en: Custom
kk: Өзгертпелі

en: Roles
kk: Рөлдер

en: Comment
kk: Пікір

en: Hostname
kk: Хосттың аты

en: Published
kk: Жарияланған

en: Signature
kk: Қолтаңба

en: Filter
kk: Фильтрле

en: Location
kk: Орналасуы

en: Promoted to front page
kk: Басты параққа шығарылған

en: Revisions
kk: ревизиялар

en: Log message
kk: Журнал хабарламасы

en: Poll duration
kk: Дауыс беру ұзақтығы

en: Vocabulary ID
kk: Сөздіктің ID

en: Term name
kk: Термин аты

en: Last access
kk: Соңғы қатынас

en: Global settings
kk: Жалпы теңшелімдер

en: Fields
kk: Өрістер

en: Count
kk: Саны

en: Mode
kk: күй

en: Items
kk: Элементтер

en: Last update
kk: Соңғы жаңартулар

en: Performance
kk: Өнімділік

en: Medium
kk: Орташа

en: Details
kk: Мәліметтер

en: System
kk: Системасы

en: Unlimited
kk: Шексіз

en: General
kk: Басты

en: Recent posts
kk: Соңғы жазбалар

en: Table
kk: Кесте

en: !time ago
kk: !time бұрын

en: Other
kk: Басқа

en: Text color
kk: Мәтін түсі

en: access content
kk: контентке рұқсат

en: User login
kk: Жүйеге кіру

en: Log in
kk: Кіру

en: Add new comment
kk: Жаңа пікірді жазу

en: reset
kk: қалпына келтіру/ысыру

en: String
kk: Жазба жолы

en: Users
kk: Пайдаланушылар

en: Referrer
kk: Сілтеме көзі

en: Create content
kk: Контентті қосу

en: Anonymous
kk: Тіркелмеген қолданушы

en: Filters
kk: Фильтерлері

en: Optional
kk: Міндетті емес

en: Recent comments
kk: Соңғы пікірлер

en: Preformatted
kk: Тегістелген

en: Profile
kk: Профиль

en: Save settings
kk: Теңшелімдерді сақтау

en: Operation
kk: Операция

en: reply
kk: жауап беру

en: Tracker
kk: Трекер

en: Full name
kk: Толық аты

en: Authoring information
kk: Авторлық ақпарат

en: Leave blank for %anonymous.
kk: %anonymous үшін бос қалдыр.

en: Enter one page per line as Drupal paths. The '*' character is a wildcard. Example paths are %blog for the blog page and %blog-wildcard for every personal blog. %front is the front page.
kk: Әр жолаққа Drupal жолдары сияқты бір парақ жазыңыз. Мысалыға блог парағы үшін %blog және әр жеке блог үшін %blog-wildcard. %front бастапқы парақ.

en: Messages
kk: Хаттар

en: Edit term
kk: Терминді өзгерту

en: 1 item | @count items
kk[0]: 1 элемент

en: ‹ previous
kk: ‹ алдыңғы

en: next ›
kk: келесі ›

en: No items selected.
kk: Еш элемент таңдалған жоқ.

en: The update has been performed.
kk: Жаңарту орындалды.

en: update
kk: жанарту

en: View user profile.
kk: Қолданушы профилін көру.

en: Full text
kk: Толық мәтін

en: The changes have been saved.
kk: Өзгертулер сақталды.

en: Refine
kk: Жаңарту

en: Undo
kk: Қайтару

en: Member for
kk: Қатысу уақыты

en: No users available.
kk: Қол жетімді пайдалынушылар жоқ

en: Search results
kk: Іздеу нәтижелері

en: Your search yielded no results
kk: Сіздің іздеуіңіз еш нәтиже бермеді

en: Front page
kk: Басты бет

en: Deleted
kk: Жойылған

en: Languages
kk: Тілдер

en: Publishing options
kk: Жариялау нұсқаулары

en: Create new revision
kk: Жаңа ревизияны қосу

en: Configure block
kk: Блокты нұсқау

en: None.
kk: Ешбір.

en: Greater than
kk: Үлкен

en: Less than
kk: Кіші

en: Log out
kk: Шығу

en: First day of week
kk: Аптаның бірінші күні

en: Your message has been sent.
kk: Сіздің хабарламаңыз жіберілді.

en: Blocked
kk: Бұғатталған

en: open
kk: ашу

en: Visitor
kk: Кіруші

en: Parent terms
kk: Ата-аналық терминдер

en: Books
kk: Кітаптар

en: Forums
kk: Форумдар

en: Permissions
kk: Құқықтары

en: Link color
kk: Сілтеме түсі

en: System default
kk: Әдепкі

en: Not published
kk: Жарияланбаған

en: Menu settings
kk: Мәзір теңшелімдері

en: Color scheme
kk: Түс схемасы

en: @type: deleted %title.
kk: @type: %title жойылды.

en: Revision of %title from %date
kk: %date күнінлені %title ревизиясы

en: Themes
kk: Темалар

en: Read only
kk: Оқу ғана

en: Processing
kk: Өңделу...

en: Slogan
kk: Ұран

en: is
kk: ол

en: Enter the terms you wish to search for.
kk: Іздейтін терминдерді енгізіңіз.

en: Blocks
kk: Блоктар

en: The block has been created.
kk: Блок құрылды.

en: Menus
kk: Мәзірлер

en: Add field
kk: Өрісті қосу

en: The update has encountered an error.
kk: Жаңарту кезінде қате табылды.

en: 1 item successfully processed: | @count items successfully processed:
kk[0]: 1 элемент сәтті өңделді:
    @count элемент сәтті өңделді:

en: Publish
kk: Жариялау

en: Unpublish
kk: Жарияламау

en: Permission
kk: Құқық

en: Menu name
kk: Мәзір атауы

en: URL path settings
kk: URL жол параметрлері

en: @user's picture
kk: @user'ның сүреті

en: Are you sure you want to delete the revision from %revision-date?
kk: %revision-date күніндегі ревизияны жою керек па?

en: Page not found
kk: Мұндай парақ табылған жоқ

en: Language neutral
kk: Тілге қатысы жоқ

en: « first
kk: « бірінші

en: last »
kk: соңғы »

en: The directory %directory does not exist.
kk: %directory каталогы табылған жоқ.

en: The directory %directory is not writable
kk: %directory қалтасы жазуға жарамсыз.

en: Rearrange
kk: Қайта реттеу

en: Show only items where
kk: Төмендегі фильтрге сәйкес элементтерді көрсету

en: No comments available.
kk: Пікірлер жоқ.

en: 1 user | @count users
kk[0]: 1 пайдаланушы

en: ok
kk: жарайды

en: @type: updated %title.
kk: @type: %title жаңартылды.

en: Aggregator
kk: Агрегатор

en: My account
kk: Менін есебім

en: The URL %url is invalid. Please enter a fully-qualified URL, such as http://www.example.com/feed.xml.
kk: %url URL-ы жарамсыз. Толық жазылған URL еңгізіңіз, мысалы: http://www.example.com/feed.xml.

en: Book navigation
kk: Кітап навигациясы

en: !a comments per page
kk: Бір параққа !a пікір саны

en: Taxonomy vocabulary
kk: Таксономиялық сөздігі

en: 1 year | @count years
kk[0]: 1 жыл

en: 1 week | @count weeks
kk[0]: 1 апта

en: 1 min | @count min
kk[0]: @count мин

en: 1 sec | @count sec
kk[0]: 1 сек

en: Node count
kk: Материалдардың саны

en: Field settings
kk: Өріс параметрлері

en: Default order
kk: Әдепкі рет

en: Add new field
kk: Жаңа өрісті қосу

en: Containing any of the words
kk: Құрамында сөздердің кез келгені бар

en: Containing the phrase
kk: Құрамында нақты фраза бар

en: Containing none of the words
kk: Құрамында сөздердің ешқайсысы жоқ

en: Only of the type(s)
kk: Тек қана келесі түр(лер)ден

en: Content ranking
kk: Контентті бағалау

en: The following numbers control which properties the content search should favor when ordering the results. Higher numbers mean more influence, zero means the property is ignored. Changing these numbers does not require the search index to be rebuilt. Changes take effect immediately.
kk: Следующие факторы влияют на порядок выдачи результатов поиска. Большее значение означает больший вес этого фактора, ноль означает, что данный фактор должен игнорироваться. Изменение этих значений не требует перестройки индекса и новые значения применяются сразу же.

en: Keyword relevance
kk: Кілтсөздің қажеттілігі

en: Recently posted
kk: Жақында жарияланған

en: Number of views
kk: Қарастырған саны

en: Factor
kk: Фактор

en: Or
kk: немесе

en: The selected file %file could not be uploaded, because the destination %directory is not properly configured.
kk: Таңдалған %file файлын кері қотару мүмкін емес, себебі тағайындалған %directory қалтасы дұрыс теңшелінбеген.

en: The selected file %file could not be copied, because no file by that name exists. Please check that you supplied the correct filename.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес, себебі бұндай атауы бар файл жоқ. Енгізген файл атауының дұрыстығын тексеріңіз.

en: The selected file %file could not be copied, because a file by that name already exists in the destination.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес, себебі бұндай атауы бар файл тағайындалға қалтада бар.

en: The selected file %file could not be copied.
kk: Таңдалған %file файлын көшіру мүмкін емес.

en: The removal of the original file %file has failed.
kk: Бастапқы %file файлын өшіру сәтсіз аяқталды.

en: sort by @s
kk: @s бойынша сұрыпта

en: and
kk: және

en: where
kk: қайда

en: The maximum number of contact form submissions a user can perform per hour.
kk: Сағатына бір қолданушыға рұқсат етілген жіберулер саны.

en: <strong>%a</strong> is <strong>%b</strong>
kk: <strong>%a</strong> бұл <strong>%b</strong>

en: Depends on: !dependencies
kk: Тәуелді: !dependencies

en: Create @name
kk: @name құру

en: @type %title has been deleted.
kk: %title @type  жойылды.

en: Not enabled
kk: Қосылған жоқ

en: @module (<span class="admin-disabled">disabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">сөндірулі</span>)

en: @module (<span class="admin-enabled">enabled</span>)
kk: @module (<span class="admin-disabled">қосулы</span>)

en: edit order and titles
kk: орын және тақырып аттарын өңдеу

en: User account
kk: Пайдаланушының есебі

en: Acronym
kk: Акроним

en: 1 month | @count months
kk[0]: 1 ай

en: Custom format
kk: Қолданушы пішімі

en: Drupal core
kk: Drupal өзекшесі

en: No content available.
kk: Контент жоқ.

en: Run cron
kk: Сron орындайды

en: The file %file could not be saved. An unknown error has occurred.
kk: %file файлы сақталмады. Белгісіз қате орын тапты.

en: Book outline
kk: Кітам құрылымы

en: Revision information
kk: Ревизия ақпараты

en: The comment you are replying to does not exist.
kk: Жауап бергіңіз келген пікір жоқ.

en: Posted in
kk: Жарияланған жері

en: @type %title has been updated.
kk: %title @type жаңартылды.

en: No fields available.
kk: Қатынаулы өрістер жоқ.

en: Basic options
kk: Негізгі параметрлер

en: Abbreviation
kk: Аббревиатура

en: Inserted
kk: Ендірілді

en: The title of the comment.
kk: Пікір тақырыбы

en: Comment count
kk: Пікір санау

en: Poll
kk: Дауыс беру

en: Search Terms
kk: Іздестіру шарттары

en: contact
kk: Контакттар

en: Language settings
kk: Тіл теңшелімдері

en: Contact form
kk: Контакт формасы

en: Header top
kk: Үстіңгі деректеме басы

en: Header bottom
kk: Үстіңгі деректеме аяғы

en: Allowed HTML tags: @tags
kk: Рұқсат етілген HTML тегтер: @tags

en: Ampersand
kk: Амперсанд

en: HTML filter
kk: HTML фильтірі

en: This account's default language for e-mails, and preferred language for site presentation.
kk: Бұл аккаунттың email-ының әдепкілей тілі және сайттың көрсетілу тілі.

en: The machine-readable name must contain only lowercase letters, numbers, and underscores.
kk: Машина оқи алатын ат тек қана  кіші әріптер, нөмерлер және астыңғы сызықтан тұра алады

en: An error occurred and processing did not complete.
kk: Қате кеткендіктен өңдеу аяқталмады.

en: The value provided for %field is not a valid URL.
kk: Жеткізуші мәні %field дұрыс емес

en: Edit field
kk: Өрісті өндеу

en: Delete field
kk: Өрісті кетіру

en: Search form
kk: Іздестіру формасы

en: Popular content
kk: Әйгiлi контент

en: Formatting
kk: Форматтау

en: Date and time
kk: Дата және уақыт

en: -1 (Unlimited)
kk: -1 (Шексіз)

en: PHP memory limit
kk: PHP жадының шегі

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the installation process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Consider increasing your PHP memory limit to %memory_minimum_limit to help prevent errors in the update process.
kk: Назар аударыңыз! PHP жадының лимитін %memory_minimum_limit дейін өсіру жаңарту процессінде қателерді болдырмауға көмектеседі.

en: Depending on your configuration, Drupal can run with a %memory_limit PHP memory limit. However, a %memory_minimum_limit PHP memory limit or above is recommended, especially if your site uses additional custom or contributed modules.
kk: Қоылған конфигурацияға сай Drupal %memory_limit жады лимитімен жұмыс жаса алады, бірақ, ұсыныс бойынша жады кем дегенде %memory_minimum_limit, не одна жоғары болса, сайт тұрақты жұмыс жасайды, әсіресе, егер сіз қосымша модульдерді қолдансаңыз.

en: Increase the memory limit by editing the memory_limit parameter in the file %configuration-file and then restart your web server (or contact your system administrator or hosting provider for assistance).
kk: %configuration-file файлындағы memory_limit параметрін өзгертіп, жадының лимитін көтеріңіз. Содан соң сіздің веб-серверіңізді қайта жүктеңіз (немесе жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз).

en: Contact your system administrator or hosting provider for assistance with increasing your PHP memory limit.
kk: PHP жадының лимитін көтеру үшін жүйелік администратор не хостинг-провайдеріңізге хабарласыңыз.

en: See the <a href="@url">Drupal requirements</a> for more information.
kk: Көбірек ақпарат алу үшін <a href="@url">Друпалдың талаптарымен</a> танысыңыз.

en: Content translation
kk: Контент аудармасы

en: Hello <strong>@username</strong>
kk: Cәлем <strong>@username</strong>

en: Sidebar first
kk: Бірінші жақ тақтасы

en: The slogan of the site.
kk: Сайт ұраны

en: The name of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің аты

en: The optional description of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминнің қосымша сипаттамасы

en: The number of nodes tagged with the taxonomy term.
kk: белгіленген түйіндердің мен таксономия терминдердің саны

en: The URL of the taxonomy term.
kk: Таксономия терминның URL-сы

en: The unique ID of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін бір мәнді ID

en: The name of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін аты

en: The optional description of the taxonomy vocabulary.
kk: Таксономияның сөздігін қосымша сипаттамасы

en: Status message
kk: Статус хабарламасы

en: Edit shortcuts
kk: Таңбашаларды өңдеу

en: Displaying administrative links
kk: Әкімшіліктің сілтемені көрсету

en: Installing updates
kk: жаңартудың орнатылуы

en: Preparing to update your site
kk: сiздiң сайтыңыздың жаңартуына әзiрлеу

en: Downloading updates failed:
kk: Жаңартулар сәтті қотарламады

en: Updates downloaded successfully.
kk: Жаңарту сәтті аяқталды

en: Fatal error trying to download.
kk: Қотару әрекетте жөнделмес қате

en: Downloading %project
kk: Қотару %project

en: Failed to download %project from %url
kk: %project  %url - даң қотаруға сәтті болмады

en: Update manager
kk: жаңарту басқарушысы

en: Sidebar second
kk: Екінші жақ тақтасы

en: Sidebar background
kk: Өң(background) жақ тақтасы

en: Sidebar borders
kk: Жиек жақ тақтасы

en: Available variables are: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
kk: Келесі ауыспалыларды қолдануға болады: [site:name], [site:url], [user:name], [user:mail], [site:login-url], [site:url-brief], [user:edit-url], [user:one-time-login-url], [user:cancel-url].
