Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to id translation catalogue (16 entries)

en: Home
id: Beranda

en: Content
id: Konten

en: Username
id: Nama pengguna

en: Go
id: Cari

en: Search
id: Pencarian

en: Password
id: Sandi

en: Help
id: Bantuan

en: Footer
id: Catatan kaki

en: Address
id: Alamat

en: The specified passwords do not match.
id: Kata sandi yang dimasukkan tidak sama.

en: You are here
id: Anda di sini

en: First sidebar
id: Sidebar pertama

en: Page top
id: Halaman atas

en: Page bottom
id: Halaman bawah

en: Jump to Navigation
id: Loncat ke Navigasi

en: @current of @total
id: @current dari @total
