Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to ne translation catalogue (13 entries)

en: Home
ne: गृह पृष्ठ

en: Content
ne: विषयवस्तु

en: Username
ne: प्रयोगकर्ता नाम

en: Search
ne: खोज्नुहोस्

en: Password
ne: पासवर्ड

en: Help
ne: सहयोग

en: Menu
ne: मेनु

en: Drupal
ne: ड्रूपल

en: Header
ne: हेडर

en: Footer
ne: फुटर

en: You are here
ne: तपाई यहाँ हुनुहुन्छ

en: Page top
ne: पृष्ठको माथि

en: Page bottom
ne: पृष्ठको तल
