Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to ps translation catalogue (9 entries)

en: Home
ps: کور

en: Content
ps: منځپانګه

en: Username
ps: کارن نوم

en: Search
ps: لټون

en: Password
ps: پټ توری

en: Help
ps: مرسته

en: Menu
ps: غورنۍ

en: Header
ps: سرۍ

en: Footer
ps: پښۍ
