Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to pt translation catalogue (21 entries)

en: Home
pt: Início

en: Content
pt: Conteúdo

en: Username
pt: Nome de utilizador

en: Go
pt: Ir

en: Search
pt: Pesquisar

en: Password
pt: Senha

en: Help
pt: Ajuda

en: Header
pt: Cabeçalho

en: Footer
pt: Rodapé

en: Welcome
pt: Bem-vindo

en: Address
pt: Morada

en: The specified passwords do not match.
pt: As senhas indicadas não coincidem.

en: You are here
pt: Está aqui

en: Congratulations!
pt: Parabéns!

en: First sidebar
pt: Primeira barra lateral

en: Page top
pt: Topo da página

en: Page bottom
pt: Rodapé da página

en: Fax Number
pt: Fax

[ctx: date_nav]
en: Prev
pt: Anterior

[ctx: date_nav]
en: Next
pt: Seguinte

en: @current of @total
pt: @current de @total
