Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to ro translation catalogue (18 entries)

en: Home
ro: Acasă

en: Content
ro: Conținut

en: Username
ro: Nume utilizator

en: Go
ro: Mergi

en: Search
ro: Căutare

en: Password
ro: Parolă

en: Help
ro: Ajutor

en: Menu
ro: Meniu

en: Header
ro: Cap

en: Footer
ro: Subsol

en: Welcome
ro: Bine ați venit

en: Address
ro: Adresă

en: The specified passwords do not match.
ro: Parolele specificate nu se potrivesc.

en: You are here
ro: Eşti aici

en: First sidebar
ro: Prima bară laterală

en: Page top
ro: Susul paginii

en: Page bottom
ro: Josul paginii

en: @current of @total
ro: @current din @total
