Open Academy (7.x-1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (26 entries)

en: Home
ru: Главная

en: Content
ru: Содержимое

en: Username
ru: Имя пользователя

en: Go
ru: Пуск

en: Search
ru: Поиск

en: Password
ru: Пароль

en: Help
ru: Справка

en: Menu
ru: Меню

en: Header
ru: Шапка

en: Footer
ru: Подвал

en: Welcome
ru: Добро пожаловать

en: Address
ru: Адрес

en: Phone Number
ru: Номер телефона

en: The specified passwords do not match.
ru: Указанные пароли не совпадают.

en: You are here
ru: Вы здесь

en: Congratulations!
ru: Поздравляем!

en: First sidebar
ru: Первая боковая панель

en: Page top
ru: Верх страницы

en: Page bottom
ru: Низ страницы

en: Jump to Navigation
ru: Перейти к навигации

en: Fax Number
ru: Номер факса

en: Phone:
ru: Телефон:

[ctx: date_nav]
en: Prev
ru: Предыдущий

[ctx: date_nav]
en: Next
ru: Следующий

en: @current of @total
ru: @current из @total

en: Change my username and password.
ru: Изменить мои имя и пароль
