Open Academy (7.x-1.0-rc3) - en to jv translation catalogue (14 entries)

en: Home
jv: Joglo

en: Content
jv: Konten

en: Username
jv: Jeneng Panganggo

en: Go
jv: Nuju

en: Search
jv: Goléki

en: Password
jv: Sandhi

en: Help
jv: Pitulungan

en: The specified passwords do not match.
jv: Kode sandhi ora cocok.

en: You are here
jv: Sampéyan nang kene

en: First sidebar
jv: Sidebar pertama

en: Page top
jv: Kaca ndhuwur

en: Page bottom
jv: Kācā ngisor

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
jv: Nonton manéh pesen nang ndhuwur sakdurunge niliki <a href="@url">situs anyar Sampéyan</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
jv: <a href="@url">Kunjungi situs Sampéyan</a>.
