Open Academy (7.x-1.0-rc3) - en to mr translation catalogue (10 entries)

en: Home
mr: मुख्य पान

en: Content
mr: साहित्य

en: Username
mr: सदस्यनाम

en: Search
mr: शोध

en: Password
mr: परवलीचा शब्द

en: Help
mr: मदत

en: Drupal
mr: ड्रुपल

en: Welcome
mr: स्वागत आहे

en: Address
mr: पत्ता

en: The specified passwords do not match.
mr: दिलेला संकेताक्षर जुळत नाही.
