Open Academy (7.x-1.0-rc3) - en to sr translation catalogue (9 entries)

en: Home
sr: Почетна

en: Content
sr: Садржај

en: Username
sr: Корисничко име

en: Search
sr: Претрага

en: Password
sr: Лозинка

en: Menu
sr: Мени

en: Footer
sr: Подножје

en: Welcome
sr: Добродошли

en: The specified passwords do not match.
sr: Наведене лозинке се не подударају.
