Open Academy (7.x-1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (11 entries)

en: Home
ur: مرکز

en: Content
ur: متن

en: Username
ur: اسم صارف

en: Search
ur: تلاش

en: Password
ur: کلمۂ شناخت

en: Help
ur: مدد

en: Menu
ur: مینیو

en: Drupal
ur: ڈروپل

en: Header
ur: ہیڈر

en: The specified passwords do not match.
ur: معین کردہ کلمہ ھائے شناخت آپس میں نہیں ملتے۔

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ur: <a href="@url">اپنی نئی سائٹ کا دورہ کریں</a>
