Open Academy (7.x-1.0) - en to af translation catalogue (12 entries)

en: Home
af: Tuis

en: Content
af: Inhoud

en: Username
af: Gebruiksersnaam

en: Go
af: Gaan

en: Search
af: Soek

en: Password
af: Wagwoord

en: Help
af: Hulp

en: Header
af: Hoof

en: Footer
af: Onderskrif

en: The specified passwords do not match.
af: Die verskafde wagwoorde is nie dieselfde nie.

en: First sidebar
af: Eerste kantkolom

en: Jump to Navigation
af: Spring na Navigasie
