Open Academy (7.x-1.0) - en to am translation catalogue (9 entries)

en: Home
am: ቤት

en: Content
am: ይዞታ

en: Username
am: የተጠቃሚ ስም

en: Search
am: ፈልግ

en: Password
am: የይለፍ ቃል

en: Help
am: እርዳታ

en: Drupal
am: ድሩፓል

en: Header
am: ራስጌ

en: Footer
am: ግርጌ
