Open Academy (7.x-1.0) - en to ar translation catalogue (18 entries)

en: Home
ar: الرئيسية

en: Content
ar: المحتوى

en: Username
ar: اسم المستخدم

en: Search
ar: بحث

en: Password
ar: كلمة المرور

en: Help
ar: المساعدة

en: Menu
ar: القائمة

en: Drupal
ar: دروبال

en: Header
ar: الترويسة

en: Footer
ar: التذييل

en: Address
ar: العنوان

en: The specified passwords do not match.
ar: كلمتا السر غير متطابقين.

en: You are here
ar: أنت هنا

en: First sidebar
ar: العمود الجانبي اﻷول

en: Page top
ar: أعلى الصفحة

en: Page bottom
ar: أسفل الصفحة

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ar: من فضلك راجع الرسائل أعلاه قبل التوجه إلى <a href="@url">موقعك الجديد</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ar: <a href="@url">زيارة موقعك الجديد</a>.
