Open Academy (7.x-1.0) - en to bn translation catalogue (11 entries)

en: Home
bn: নীড়পাতা

en: Content
bn: কনটেন্ট

en: Username
bn: ব্যবহারকারীর নাম

en: Search
bn: অনুসন্ধান

en: Password
bn: পাসওয়ার্ড

en: Help
bn: সহায়তা

en: Menu
bn: মেনু

en: The specified passwords do not match.
bn: উল্লেখিত পাসওয়ার্ডগুলি মিলছে না।

en: You are here
bn: আপনি এখানে

[ctx: date_nav]
en: Prev
bn: পূর্ববর্তী

[ctx: date_nav]
en: Next
bn: পরবর্তী
