Open Academy (7.x-1.0) - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Home
br: Degemer

en: Username
br: Anv implijer

en: Search
br: Enklask

en: Password
br: Ger-tremen

en: Menu
br: Lañser

en: The specified passwords do not match.
br: Ne glotont ket ar gerioù-tremen
