Open Academy (7.x-1.0) - en to ca translation catalogue (24 entries)

en: Home
ca: Inici

en: Content
ca: Contingut

en: Username
ca: Nom d'usuari

en: Go
ca: Vés-hi

en: Search
ca: Cerca

en: Password
ca: Contrasenya

en: Help
ca: Ajuda

en: Menu
ca: Menú

en: Header
ca: Capçalera

en: Footer
ca: Peu

en: Welcome
ca: Benvingut

en: Address
ca: Adreça

en: Phone Number
ca: Telèfon

en: The specified passwords do not match.
ca: Les contrasenyes no coincideixen.

en: You are here
ca: Esteu aquí

en: First sidebar
ca: Primera barra lateral

en: Page top
ca: Part superior de la pàgina

en: Page bottom
ca: Part inferior de la pàgina

en: Jump to Navigation
ca: Salta a Navegació

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
ca: Reviseu els missatges anteriors abans d'anar al <a href="@url">vostre nou lloc</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ca: <a href="@url">Aneu al vostre nou lloc</a>.

[ctx: date_nav]
en: Prev
ca: Anterior

[ctx: date_nav]
en: Next
ca: Següent

en: @current of @total
ca: @current de @total
