Open Academy (7.x-1.0) - en to et translation catalogue (21 entries)

en: Home
et: Avaleht

en: Content
et: Sisu

en: Username
et: Kasutajanimi

en: Go
et: Mine

en: Search
et: Otsing

en: Password
et: Parool

en: Help
et: Abi

en: Menu
et: Menüü

en: Header
et: Päis

en: Footer
et: Jalus

en: Address
et: Aadress

en: The specified passwords do not match.
et: Sisestatud paroolid ei kattu.

en: You are here
et: Sa oled siin

en: First sidebar
et: Esimene külgriba

en: Page top
et: Lehe ülaosa

en: Page bottom
et: Lehe alaosa

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
et: Vaata sõnumid üle enne <a href="@url">uue saidi</a> külastamist.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
et: <a href="@url">Külasta oma uut veebisaiti</a>.

[ctx: date_nav]
en: Prev
et: Eelmine

[ctx: date_nav]
en: Next
et: Järgmine

en: @current of @total
et: @current / @total
