Open Academy (7.x-1.0) - en to fi translation catalogue (23 entries)

en: Home
fi: Etusivu

en: Content
fi: Sisältö

en: Username
fi: Käyttäjätunnus

en: Go
fi: Mene

en: Search
fi: Etsi

en: Password
fi: Salasana

en: Help
fi: Ohje

en: Menu
fi: Valikko

en: Header
fi: Ylätunniste

en: Footer
fi: Alatunniste

en: Welcome
fi: Tervetuloa

en: Address
fi: Osoite

en: Phone Number
fi: Puhelinnumero

en: The specified passwords do not match.
fi: Salasanat eivät vastaa toisiaan.

en: You are here
fi: Olet täällä

en: First sidebar
fi: Ensimmäinen sivupalkki

en: Page top
fi: Sivun yläreunaan

en: Page bottom
fi: Sivun alareuna

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
fi: Tarkista yllä näkyvät viestit ennen kuin siirryt <a href="@url">uudelle sivustollesi</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
fi: <a href="@url">Käy uudella sivustollasi</a>.

[ctx: date_nav]
en: Prev
fi: Edellinen

[ctx: date_nav]
en: Next
fi: Seuraava

en: @current of @total
fi: @current / @total
