Open Academy (7.x-1.0) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Heim

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Brúkaranavn

en: Search
is: Leita

en: Password
is: Loyniorð

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Síðuhøvd

en: Footer
is: Síðufótur

en: The specified passwords do not match.
is: Tilskilaðu loyniorðini eru ikki eins.

en: You are here
is: Tú ert her

en: First sidebar
is: Fyrsti síðubjálki

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
is: Eftirhygg boðini omanfyri áðrenn tú vitjar <a href="@url">tína nýggju heimasíðu</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
is: <a href="@url">Vitja tína nýggju heimasíðu</a>.
