Open Academy (7.x-1.0) - en to he translation catalogue (20 entries)

en: Home
he: דף הבית

en: Content
he: תוכן

en: Username
he: שם משתמש

en: Go
he: קדימה

en: Search
he: חיפוש

en: Password
he: סיסמה

en: Help
he: עזרה

en: Menu
he: תפריט

en: Drupal
he: דרופל

en: Header
he: כותרת עליונה

en: Footer
he: כותרת תחתונה

en: Welcome
he: ברוך הבא

en: Address
he: כתובת

en: The specified passwords do not match.
he: הסיסמאות שהזנת אינן תואמות.

en: You are here
he: הינך נמצא כאן

en: First sidebar
he: עמודת צד ראשונה

en: Page top
he: ראש הדף

en: Page bottom
he: תחתית הדף

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
he: קרא את ההודעות לעיל לפני שאתה מבקר <a href="@url">באתר החדש שלך</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
he: <a href="@url">בקר באתר החדש שלך</a>.
