Open Academy (7.x-1.0) - en to hr translation catalogue (18 entries)

en: Home
hr: Početna

en: Content
hr: Sadržaj

en: Username
hr: Korisničko ime

en: Go
hr: Idi

en: Search
hr: Pretraga

en: Password
hr: Lozinka

en: Help
hr: Pomoć

en: Menu
hr: Izbornik

en: Header
hr: Zaglavlje

en: Footer
hr: Podnožje

en: Address
hr: Adresa

en: The specified passwords do not match.
hr: Navedene lozinke se ne podudaraju.

en: You are here
hr: Vi ste ovdje

en: First sidebar
hr: Prvi stupac

en: Page top
hr: Vrh stranice

en: Page bottom
hr: Dno stranice

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
hr: Pregledajte gornje poruke prije no što posjetite <a href="@url">Vašu novu lokaciju</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
hr: <a href="@url">Posjetite vašu novu lokaciju</a>.
