Open Academy (7.x-1.0) - en to hy translation catalogue (9 entries)

en: Home
hy: Սկիզբ

en: Content
hy: Պարունակություն

en: Username
hy: Օգտագործողի անուն

en: Search
hy: Որոնել

en: Password
hy: Գաղտնաբառը

en: Help
hy: Օգնություն

en: Menu
hy: Ընտրացանկ

en: Footer
hy: Էջի ներքևի հատված

en: The specified passwords do not match.
hy: Մուտքագրված գաղտնաբառերը չեն համըկնում:
