Open Academy (7.x-1.0) - en to ku translation catalogue (15 entries)

en: Home
ku: ماڵەوە

en: Content
ku: ناوەڕۆک

en: Username
ku: ناوی تێپەڕبوون

en: Search
ku: گەڕان

en: Password
ku: وشەنهێنی

en: Help
ku: یارمەتی

en: Menu
ku: پێڕست

en: Drupal
ku: دروپاڵ

en: Header
ku: بەشی سەرەوە

en: Footer
ku: بەشی ژێرەوە

en: The specified passwords do not match.
ku: وشەنهێنییەکان وەک یەک نین.

en: You are here
ku: تۆ لێرەیت

en: First sidebar
ku: لاپارچەی یەکەم

en: Page top
ku: سەرەوی پەڕە

en: Page bottom
ku: خوارەوەی پەڕە
