Open Academy (7.x-1.0) - en to lt translation catalogue (20 entries)

en: Home
lt: Pradžia

en: Content
lt: Turinys

en: Username
lt: Nario vardas

en: Go
lt: Pirmyn

en: Search
lt: Paieška

en: Password
lt: Slaptažodis

en: Help
lt: Pagalba

en: Menu
lt: Meniu

en: Header
lt: Antraštė

en: Footer
lt: Poraštė

en: Address
lt: Adresas

en: The specified passwords do not match.
lt: Nurodyti slaptažodžiai nesutampa.

en: You are here
lt: Jūs esate čia

en: First sidebar
lt: Pirmas šonas

en: Page top
lt: Puslapio viršus

en: Page bottom
lt: Puslapio apačia

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
lt: Prieš aplankant <a href="@url">naują svetainę</a> peržiūrėkite  aukščiau esančią žinutę.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
lt: <a href="@url">Aplankykite savo naują svetainę</a>.

[ctx: date_nav]
en: Prev
lt: Ankstesnis

[ctx: date_nav]
en: Next
lt: Sekantis
