Open Academy (7.x-1.0) - en to no translation catalogue (25 entries)

en: Home
no: Hjem

en: Content
no: Innhold

en: Username
no: Brukernavn

en: Go
no: Utfør

en: Search
no: Søk

en: Password
no: Passord

en: Help
no: Hjelp

en: Menu
no: Meny

en: Header
no: Topptekst

en: Footer
no: Bunntekst

en: Welcome
no: Velkommen

en: Address
no: Adresse

en: The specified passwords do not match.
no: Passordene er ikke like.

en: You are here
no: Du er her

en: First sidebar
no: Første sidestolpe

en: Page top
no: Sidetopp

en: Page bottom
no: Sidebunn

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
no: Se gjennom meldingene ovenfor før du går videre til <a href="@url">ditt nye nettsted</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
no: <a href="@url">Besøk det nye nettstedet ditt</a>.

en: Phone:
no: Telefon:

[ctx: date_nav]
en: Prev
no: Forrige

[ctx: date_nav]
en: Next
no: Neste

en: @current of @total
no: @current av @total

en: PHP Max Execution Time
no: Maks tid for kjøring av PHP-script(PHP Execution Time)

en: Your PHP execution time is too low, please set it greater than or equal to %time seconds.
no: PHP execution time er satt for lavt. Sett den høyere enn eller lik %time sekunder.
