Open Academy (7.x-1.0) - en to nn translation catalogue (16 entries)

en: Home
nn: Heim

en: Content
nn: Innhald

en: Username
nn: Brukarnamn

en: Search
nn: Søk

en: Password
nn: Passord

en: Help
nn: Hjelp

en: Header
nn: Topptekst

en: Footer
nn: Botntekst

en: Address
nn: Adresse

en: The specified passwords do not match.
nn: Passorda er ikkje like.

en: First sidebar
nn: Fyrste sidestolpe

en: Page top
nn: Sidetopp

en: Page bottom
nn: Sideslutt

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
nn: Sjå gjennom meldingane over før du går vidare til <a href="@url">den nye nettstaden din</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
nn: <a href="@url">Vithe nettstaden din</a>.

en: @current of @total
nn: @current av @total
