Open Academy (7.x-1.0) - en to os translation catalogue (5 entries)

en: Home
os: Cæйраг

en: Content
os: Мидис

en: Username
os: Архайæджы ном

en: Search
os: Агуырд

en: Help
os: Æмбарынгæнæн
