Open Academy (7.x-1.0) - en to se translation catalogue (7 entries)

en: Home
se: Álgosiidu

en: Content
se: Sisdoallu

en: Username
se: Geavahannamma

en: Search
se: Oza

en: Password
se: Beassansátni

en: Help
se: Veahkki

en: The specified passwords do not match.
se: Čállon čoavddasánit eai leat seammaláganat
