Open Academy (7.x-1.0) - en to si translation catalogue (10 entries)

en: Home
si: නිවස

en: Content
si: අන්තර්ගතය

en: Username
si: පරිශීලක නාමය

en: Search
si: සොයන්න

en: Password
si: මුරපදය

en: Help
si: සහාය

en: Welcome
si: ආයුබෝවන්

en: The specified passwords do not match.
si: මුර පද ගැලපෙන්නේ නැත.

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට</a> පිවිසීමට පෙර පහත පණිවිඩ පරීක්ෂා කරන්න.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
si: <a href="@url">ඔබගේ නව වෙබ් අඩවියට පිවිසෙන්න<a/>.
