Open Academy (7.x-1.0) - en to th translation catalogue (15 entries)

en: Home
th: หน้าแรก

en: Username
th: ชื่อผู้ใช้งาน

en: Search
th: ค้นหา

en: Password
th: รหัสผ่าน

en: Menu
th: เมนู

en: Header
th: ส่วนหัว

en: Address
th: ที่อยู่

en: Phone Number
th: หมายเลขโทรศัพท์

en: The specified passwords do not match.
th: รหัสผ่านที่ระบุไม่ตรงกัน

en: You are here
th: คุณอยู่ที่นี่

en: First sidebar
th: แถบด้านข้างแถบแรก

en: Page top
th: บนสุดของหน้า

en: Page bottom
th: ด้านล่างของหน้า

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
th: อ่านข้อความด้านบนก่อนเยี่ยมชม<a href="@url">เว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
th: <a href="@url">เยี่ยมชมเว็บไซต์ใหม่ของคุณ</a>
