Open Academy (7.x-1.0) - en to ug translation catalogue (10 entries)

en: Home
ug: باشبەت

en: Content
ug: مەزمۇن

en: Username
ug: ئىشلەتكۈچى نامى

en: Password
ug: پارول

en: Header
ug: بەت بېشى

en: Address
ug: ئادرېس

en: You are here
ug: ھازىرقى ئورنىڭىز

en: Page top
ug: بەت ئۈستى

en: Page bottom
ug: بەت ئاستى

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
ug: <a href="@url">بېكەتكە كىرىڭ</a>.
