Open Academy (7.x-1.1) - en to ast translation catalogue (10 entries)

en: Home
ast: Entamu

en: Content
ast: Conteníu

en: Username
ast: Nome d'usuariu

en: Search
ast: Guetar

en: Password
ast: Clave

en: Help
ast: Aida

en: Menu
ast: Menú

en: Header
ast: Encabezáu

en: Footer
ast: Pie de páxina

en: The specified passwords do not match.
ast: Les claves nun casen.
