Open Academy (7.x-1.1) - en to bs translation catalogue (9 entries)

en: Home
bs: Početna

en: Content
bs: Sadržaj

en: Username
bs: Korisničko ime

en: Search
bs: Pretraga

en: Password
bs: Lozinka

en: Help
bs: Pomoć

en: Menu
bs: Meni

en: Address
bs: Adresa

en: The specified passwords do not match.
bs: Unesene lozinke se ne podudaraju.
