Open Academy (7.x-1.1) - en to eo translation catalogue (13 entries)

en: Home
eo: Hejmo

en: Content
eo: Enhavo

en: Username
eo: Uzantnomo

en: Search
eo: Serĉu

en: Password
eo: Pasvorto

en: Help
eo: Helpo

en: Menu
eo: Menuo

en: Drupal
eo: Drupalo

en: Header
eo: Kaplinio

en: Footer
eo: Piedlinio

en: The specified passwords do not match.
eo: La indikitaj pasvortoj ne kongruas.

en: You are here
eo: Vi estas ĉi tie

en: Finished!
eo: Finita!
