Open Academy (7.x-1.1) - en to fy translation catalogue (6 entries)

en: Content
fy: Ynhâld

en: Username
fy: Brûkersnamme

en: Go
fy: Gean

en: Search
fy: Sykje

en: Password
fy: Wachtwurd

en: You are here
fy: Jo binne hjir
