Open Academy (7.x-1.1) - en to ga translation catalogue (5 entries)

en: Username
ga: Ainm úsáideora

en: Search
ga: Cuardaigh

en: Password
ga: Pasfhocal

en: Phone Number
ga: Fón

[ctx: date_nav]
en: Next
ga: Ar aghaidh
