Open Academy (7.x-1.1) - en to gl translation catalogue (20 entries)

en: Home
gl: Inicio

en: Content
gl: Contido

en: Username
gl: Nome de usuario/a

en: Search
gl: Buscar

en: Password
gl: Contrasinal

en: Help
gl: Axuda

en: Menu
gl: Menú

en: Header
gl: Encabezado

en: Footer
gl: Pé de páxina

en: Address
gl: Enderezo

en: The specified passwords do not match.
gl: Os contrasinais que indicou non coinciden.

en: You are here
gl: Vostede está aquí

en: First sidebar
gl: Primeira barra lateral

en: Page top
gl: Parte superior da páxina

en: Page bottom
gl: Zona inferior da páxina

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
gl: Revise as mensaxes anteriores antes de visitar <a href="@url">o seu novo sitio</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
gl: <a href="@url">Visite o seu novo sitio</a>.

[ctx: date_nav]
en: Prev
gl: Anterior
    no contexto: date_nav

[ctx: date_nav]
en: Next
gl: Seguinte
    no contexto: date_nav

en: @current of @total
gl: @current de @total
