Open Academy (7.x-1.1) - en to ht translation catalogue (5 entries)

en: Username
ht: Non itilizatè

en: Search
ht: Chèche

en: Password
ht: Mo pas

en: Help
ht: Èd

en: Footer
ht: Pye paj
