Open Academy (7.x-1.1) - en to is translation catalogue (14 entries)

en: Home
is: Forsíða

en: Content
is: Innihald

en: Username
is: Notendanafn

en: Search
is: Leit

en: Password
is: Lykilorð

en: Help
is: Hjálp

en: Menu
is: Valmynd

en: Header
is: Haus

en: Footer
is: Fótur

en: Welcome
is: Velkomin(n)

en: Address
is: Heimilisfang

en: The specified passwords do not match.
is: Lykilorðin eru ekki eins.

en: You are here
is: Þú ert hér

en: Phone:
is: Sími:
