Open Academy (7.x-1.1) - en to ka translation catalogue (9 entries)

en: Home
ka: მთავარი

en: Content
ka: კონტენტი

en: Username
ka: მომხმარებელი

en: Search
ka: ძიება

en: Password
ka: პაროლი

en: Help
ka: დახმარება

en: Menu
ka: მენიუ

en: The specified passwords do not match.
ka: მითითებული პაროლი არ ემთხვევა.

en: You are here
ka: თქვენ აქ ხართ
