Open Academy (7.x-1.1) - en to kn translation catalogue (17 entries)

en: Home
kn: ನೆಲೆ

en: Content
kn: ಒಳಅಂಶ

en: Username
kn: ಬಳಕೆದಾರ ಹೆಸರು

en: Go
kn: ಹೋಗು

en: Search
kn: ಹುಡುಕು

en: Password
kn: ಗುಪ್ತಪದ

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Menu
kn: ಮೆನು

en: Drupal
kn: ಡ್ರುಪಾಲ್

en: Header
kn: ಹೆಡರ್

en: Welcome
kn: ಸುಸ್ವಾಗತ

en: Address
kn: ವಿಳಾಸ

en: Phone Number
kn: ದೂರವಾಣಿ ಸಂಖ್ಯೆ

en: The specified passwords do not match.
kn: ಪಾಸ್ ವರ್ಡ್ ಗಳು ಸರಿಯಾಗಿಲ್ಲ

en: Connect
kn: ಸಂಪರ್ಕ ಕಲ್ಪಿಸು

en: Congratulations!
kn: ಶುಭಾಷಯಗಳು!

en: Page bottom
kn: ಪುಟದ ಕೆಳಗೆ
