Open Academy (7.x-1.1) - en to mn translation catalogue (10 entries)

en: Home
mn: Эхлэл

en: Content
mn: Агуулга

en: Username
mn: Хэрэглэгчийн нэр

en: Search
mn: Хайх

en: Password
mn: Нууц үг

en: Help
mn: Тусламж

en: Menu
mn: Цэс

en: Header
mn: Толгой хэсэг

en: Footer
mn: Хөлийн хэсэг

en: The specified passwords do not match.
mn: Тодорхойлогдсон нууц үг тохироогүй.
