Open Academy (7.x-1.1) - en to my translation catalogue (13 entries)

en: Home
my: မူလနေရာ

en: Content
my: အကြောင်းအရာ

en: Username
my: အမည်

en: Go
my: သွားမည်

en: Search
my: ရှာရန်

en: Password
my: စကားဝှက်

en: Help
my: အကူအညီ

en: Menu
my: မီနူး

en: Header
my: ခေါင်းပိုင်း

en: Footer
my: ခြေပိုင်း

en: Address
my: လိပ်စာ

en: The specified passwords do not match.
my: စကားဝှက်ထပ်မံ အတည်ပြုချက် မကိုက်ညီပါ

en: You are here
my: သင်ဒီနေရာမှာပါ
