Open Academy (7.x-1.1) - en to or translation catalogue (6 entries)

en: Home
or: ପ୍ରଧାନ ପୃଷ୍ଠା

en: Username
or: ଚାଳକ ନାମ

en: Search
or: ସନ୍ଧାନ କରନ୍ତୁ

en: Password
or: ପ୍ରବେଶ ସଂକେତ

en: Help
or: ସହାୟକ

en: The specified passwords do not match.
or: ଉଲ୍ଲିଖିତ ପ୍ରବେଶ ସଂକେତଟି ମିଶୁ ନାହିଁ।
