Open Academy (7.x-1.1) - en to sv translation catalogue (23 entries)

en: Home
sv: Hem

en: Content
sv: Innehåll

en: Username
sv: Användarnamn

en: Go
sv: Gå till

en: Search
sv: Sök

en: Password
sv: Lösenord

en: Help
sv: Hjälp

en: Menu
sv: Meny

en: Header
sv: Sidhuvud

en: Footer
sv: Sidfot

en: Welcome
sv: Välkommen

en: Address
sv: Adress

en: The specified passwords do not match.
sv: De angivna lösenorden stämmer inte överens.

en: You are here
sv: Du är här

en: First sidebar
sv: Första sidospalten

en: Page top
sv: Överst på sidan

en: Page bottom
sv: Nederst på sidan

en: Review the messages above before visiting <a href="@url">your new site</a>.
sv: Granska meddelandena ovan innan du besöker <a href="@url">din nya webbplats</a>.

en: <a href="@url">Visit your new site</a>.
sv: <a href="@url">Besök din nya webbplats</a>.

en: Fax Number
sv: Faxnummer

[ctx: date_nav]
en: Prev
sv: Föregående

[ctx: date_nav]
en: Next
sv: Nästa

en: @current of @total
sv: @current av @total
